Predstavnici Ekonomskog fakulteta na Završnoj svečanosti povodom realizacije IPA projekta „Home grown business“

30.06.2016 - 12:23

Završnom događaju povodom uspješne realizacije Projekta „Home grown business“, u organizaciji Razvojne agencije Županije Zapadnohercegovačke – HERAG, nazočili su i predstavnici Ekonomskog  fakulteta. Projekt „Home grown business“ financiran je od strane Europske unije (EU) u sklopu programa IPA 2011,  a kao partneri sudjelovali su:  Vlada Županije Zapadno-hercegovačke, Općina Ljubuški, Udruga gospodarstvenika Posušje i Udruga poljodjelaca Županije Zapadno-hercegovačke. Ukupna vrijednost projekta iz IPA fonda iznosila je 499.705,05 eura, a nakon predviđenog trajanja od 30 mjeseci, Projekt je uspješno završen.

Završna svečanost održana je u Poduzetničkom inkubatoru koji je izgrađen u sklopu Projekta, u Ljubuškom u Poslovnoj zoni Zvirići. Ravnatelj agencije HERAG, gospodin Ivan Jelčić, između ostaloga zahvalio je i Ekonomskom fakultetu na potpori projektu koju je pružio kroz mentore/supervizore naglašavajući pritom važnost u nastavka suradnje s Ekonomskim fakultetom i u budućim aktivnostima HERAG-a.